O mnie

Nazywam się Anna Ratajczak. Ukończyłam wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej (aktualnie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego). Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2006 roku w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szczecinie.
W roku 2014 zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdobywając tytuł specjalisty chorób dziecięcych ( pediatry). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Moim celem jest zapewnienie kompleksowej opieki pediatrycznej już od pierwszych dni życia - w ramach porad medycznych w gabinecie oraz wizyt domowych. Posiadam nowoczesny, przystosowany dla dzieci gabinet wyposażony w sprzęt medyczny, ułatwiający wstępną diagnostykę. Współpracuję m.in. z dietetykiem, logopedą, psychologiem, a także innymi specjalistami w dziedzinie pediatrii. Staram się także przybliżać rodzicom zasady zdrowego odżywiania dzieci, dbania o ich odporność i prawidłowy rozwój. Posługuję się biegle językiem angielskim.

Jako mama interesuję się ciekawymi formami wspierania rozwoju dziecka, nowościami w świecie książek, gier i zabawek dla dzieci, które za pośrednictwem tej strony oraz facebookowego profilu chciałabym prezentować i przybliżać. Staram się patrzeć na moich pacjentów nie tylko medycznym okiem, ale także widzieć w nich wesołe, ciekawe świata, chcące bawić się i rozwijać dzieci. Uczestniczę w konferencjach naukowych, kongresach oraz szkoleniach podnosząc w ten sposób swoje kwalifikacje zawodowe oraz zapoznając się z najnowszymi trendami w medycynie wieku rozwojowego.

Certyfikaty

Zadzwoń i umów wizytę: +48 91 818 21 41, +48 502 033 793

Centrum Medyczne Euromedis
al. Powstańców Wlkp. 33a (zobacz na mapie) 70-111 Szczecin anna.ratajczak*!*euromedis.pl

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
»
Anna Ratajczak - ZnanyLekarz.pl