O mnie

Nazywam się Anna Ratajczak. Ukończyłam wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej (aktualnie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego). Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2006 roku w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szczecinie.
W roku 2014 zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdobywając tytuł specjalisty chorób dziecięcych ( pediatry). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Moim celem jest zapewnienie kompleksowej opieki pediatrycznej już od pierwszych dni życia. Pracuję w Centrum Medycznym EuroMedis gdzie dysponuję  nowoczesnym, przystosowanym dla dzieci gabinetem wyposażonym w sprzęt medyczny, ułatwiający wstępną diagnostykę, laboratorium oraz punktem szczepień. Współpracuję także z innymi specjalistami w dziedzinie pediatrii oraz psychologami. Staram się przybliżać rodzicom zasady zdrowego odżywiania dzieci, dbania o ich odporność i prawidłowy rozwój.

Posługuję się biegle językiem angielskim.

Jako mama interesuję się ciekawymi formami wspierania rozwoju dziecka, nowościami w świecie książek, gier i zabawek dla dzieci, które za pośrednictwem tej strony oraz facebookowego profilu chciałabym prezentować i przybliżać. Staram się patrzeć na moich pacjentów nie tylko medycznym okiem, ale także widzieć w nich wesołe, ciekawe świata, chcące bawić się i rozwijać dzieci. Uczestniczę w konferencjach naukowych, kongresach oraz szkoleniach podnosząc w ten sposób swoje kwalifikacje zawodowe oraz zapoznając się z najnowszymi trendami w medycynie wieku rozwojowego.

Certyfikaty

Zadzwoń i umów wizytę: +48 91 818 21 41, +48 502 033 793

Centrum Medyczne Euromedis
al. Powstańców Wlkp. 33a (zobacz na mapie) 70-111 Szczecin anna.ratajczak*!*euromedis.pl

Wykonano w: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.
»
Anna Ratajczak - ZnanyLekarz.pl
Zobacz nasz profil