Punkt szczepień dla dzieci

powiększ
17.03.2017

Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom już od marca w Centrum Medycznym Euromedis, gdzie na co dzień przyjmuję został otwarty punkt szczepień dla dzieci. Tworzą go pediatrzy, immunolog kliniczny oraz wykwalifikowana pielęgniarka pediatryczna. W naszej ofercie dostępne są szczepienia 6w1, 5w1, przeciwko ospie, pneumokokom, rotawirusom i inne.

Każde szczepienie poprzedzone jest wizytą, którą zawsze przeprowadza lekarz pediatra. W przypadku dzieci, które dopiero rozpoczynają cykl szczepień w porozumieniu z rodzicami ustalamy wspólnie jakie szczepienia będą przeprowadzane oraz ich harmonogram. W razie wątpliwości dzieci konsultuje immunolog kliniczny. Szczepienia wykonuje wykwalifikowana pielęgniarka z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Po szczepieniu zapraszamy do poczekalni specjalnie stworzonej dla dzieci. W tym czasie nie przyjmujemy dzieci chorych. Zapraszamy!

Zadzwoń i umów wizytę: +48 91 818 21 41, +48 502 033 793

Centrum Medyczne Euromedis
al. Powstańców Wlkp. 33a (zobacz na mapie) 70-111 Szczecin anna.ratajczak*!*euromedis.pl

Wykonano w: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.
»
Anna Ratajczak - ZnanyLekarz.pl
Zobacz nasz profil